Ročný kalendár


Pri kúpe nového kalendáru sa nerozhoduješ len podľa toho, či ide o nástenný, stolový alebo nejaký iný typ produktu. Dôležitú úlohu zohráva aj časové hľadisko, pri ktorom si vyberáš medzi týždenným, mesačným alebo ročným kalendárom.

Práve posledný spomínaný celoročný kalendár patrí k najvyhľadávanejším produktom v našej ponuke. Tento typ tlačoviny využiješ na rôzne účely, pri ktorých ti treba časový harmonogram a podrobný prehľad mien aj so zoznamom sviatkov.

Výroba celoročných kalendárov podľa tvojich predstáv


Keďže schopnosť prispôsobiť sa tvojim nárokom je základom našej filozofie, tlač kalendárov zabezpečíme tak, aby si sa dočkal očakávaného výsledku. Pri výrobe využijeme inovatívne postupy a moderné materiály vedúce k splneniu požiadavky. Prispôsobíme ti aj formát od A3 po A6 a ak chceš kalendár na pracovné účely, do dizajnu zaradíme aj logo a firemné farby.

Elegantný kalendár pre tvoje srdce


Naše celoročné kalendáre ti ponúknu viac ako len praktický osoh. Cieľom je priniesť ti pekný estetický dojem a potešiť tvoje umelecké srdce milujúce kreativitu jedinečným dizajnom. Len pre teba sme pripravili šancu vybrať si vlastný celoročný kalendár na mieru, ktorý vyrobíme presne podľa tvojich predstáv.

Naše produkty