kalendare

Mesačný kalendár


Ďalším z obľúbených produktov v našej ponuke je mesačný kalendár. Po celoročných sa stáva tým najžiadanejším, čo si naši zákazníci objednávajú. Spôsobuje to zopár pozitív, ktoré možno zlákajú aj teba a inšpirujú ťa k objednávke tohto kalendáru v nejakom originálnom prevedení.

Vysoký dopyt po mesačných kalendároch má hneď niekoľko dôvodov. Kombinácia pútavého dizajnu s dobrou informačnou funkciou a otvorenými možnosťami pri jeho výrobe sa javí ako voľba, ktorá môže byť tou najvýhodnejšou aj pre teba. Je jedno, či potrebuješ kalendár domov alebo do práce, mesačný typ sa hodí na akýkoľvek účel.

Rozmanitosť mesačných kalendárov


Najväčšou výhodou mesačných kalendárov je možnosť vytvoriť rozmanitý dizajn, čo umožní väčší počet listov ako pri celoročných produktoch. Každá stránka s novým mesiacom vrátane titulnej môže byť spracovaná s novým motívom, čo sa dá využiť najmä pri foto kalendároch.

Vyber si kalendár podľa vhodného formátu


Ak spomíname výhody mesačných kalendárov, nezabúdajme ani na ich flexibilitu pri hľadaní vhodného formátu. Tieto produkty sa totiž dajú vyrobiť v mnohých prevedeniach a my ti ako tie najobľúbenejšie odporúčame formáty A3 a A4. Takisto populárny je štvorcový typ, ktorý využívame hlavne pri nástenných typoch.

Naše produkty