kalendare

Stolový kalendár


stolovy kalendar

Formáty a možnosti
= 16x16 cm
= 21x14 cm
= 1 až 3 fotky
= pre firmy vieme umiestniť logo, zhotoviť dizajn v korporátnych farbách
= ponúkame týždenný, dvojtýždenný a pracovný kalendár

Snáď neexistuje firma, v ktorej by nebol využívaný kalendár a hlavne ten stolový. Pokiaľ si súčasťou nejakej spoločnosti, potom vieš, že práve tento druh tlačoviny pomáha firemnému tímu a podporuje ho počas organizovania svojej činnosti. Zamestnanci aj vedenie firiem si tak môžu zľahčiť svoju prácu, k čomu im pomôže aj náš stolový kalendár.

Nie je to len praktická funkcia, ktorá je pri výbere firemných kalendárov podstatná. Dôležitý je aj samotný dizajn, ktorý by sa mal niesť v súlade s identitou danej spoločnosti. V praxi to znamená, že pri návrhu vzhľadu si môžeš vyžiadať špeciálne úpravy odrážajúce charakter firmy, napríklad logo v dizajne alebo prevedenie vo farbách spoločnosti.

Ďalšou dôležitou vecou pri výbere správneho kalendáru je voľba produktu podľa počtu listov. Kým niektoré firmy uprednostnia 13-listový typ zoradený podľa mesiacov, tebe sa môže páčiť 56-listový s prehľadným týždenným zoznamom, ktorý je užitočnejší hlavne pri kancelárskej práci. V hre o najlepší kalendár nesmie chýbať ani formát, od ktorého takisto závisí kvalita diela.

Naše produkty