kalendare

Týždenný kalendár


Prehľad elegantných a praktických kalendárov od nás pokračuje a teraz si predstavíme ten týždenný. Spomedzi všetkých produktov v našej ponuke si môžeme všimnúť, že práve tieto kalendáre dosť vynikajú a my si povieme prečo.

Pri týždenných kalendároch sa stretávame so špeciálnym produktom, ktorý sa od ostatných líši najmä formátom a počtom listom. Vzhľadom na podrobný prehľad týždňa za týždňom je jasné, že jeho vzhľad bude iný ako mesačné či celoročné produkty. Zopár malých rozdielov môžeme nájsť aj v účele využitia, takže poďme si predstaviť originálny týždenný kalendár.

Kalendár s najväčším počtom listov


V týždenných kalendároch nájdeme najviac listov, čo síce prináša viac práce pri ich výrobe, no zároveň to je plusom. Na každý list prinášajúci prehľad celého týždňa sa dá zakomponovať nejaká nová myšlienka zobrazená peknou fotografiou, čo zaručí vkusný estetický dojem.

Prehľadné produkty s bohatým obsahom


Výhody pekného dizajnu by boli na zabezpečenie vysokého dopytu príliš málo. Týždenné kalendáre ťa upútajú aj svojim prehľadom a podrobným obsahom. Práve ten využijú najmä vo firmách, kde potrebujú často plánovať a kalendár im môže slúžiť zároveň ako taký väčší diár.

Flexibilita týždenných kalendárov


Ak pri objednávke týždenného kalendára hľadáš aj správny typ, vyber si to, čo ti pomôže pri jeho využívaní. Vyrobiť sa totiž dá ako veľký nástenný kalendár s fotkami či ilustráciami, ako stolový kalendár na pracovný stôl alebo šikovný kalendár do vrecka. Možnosti sú otvorené, čo ti dáva možnosť prispôsobiť si kalendár na mieru.

Naše produkty