kalendare

Vlastný kalendár


vlastny kalendar

Možno ti nestačí naša pestrá ponuka rôznych druhov kalendárov a hľadáš niečo špeciálne. Chceš vystihnúť svoj jedinečný vkus a zaobstarať si produkt, ktorý sa medzi inými kalendármi líši. Aj v tom prípade ti dokážeme pomôcť a vyrobíme ti vlastný kalendár podľa predstáv.

Podobne ako iné typy tlačovín, aj kalendáre sa dajú vyrábať na mieru. Síce nejde o celkom bežný výrobný postup, no v našej náplni práce sa tvorba vlastného kalendáru podľa tvojho návrhu nachádza, takže nemáš čo riešiť. Táto možnosť je výnimočná, čiže poďme spoločne pripraviť nejaký ideálny produkt.

Úlohou vlastného kalendáru je priniesť ti niečo jedinečné, čo nenájdeš u kamaráta, kolegu ani suseda. Môže ísť o dizajn, spôsob spracovania, použité výrobné materiály alebo ich vzájomnú kombináciu. Práve takto sa dá skutočne vyrobiť kalendár ako ušitý na mieru tvojim nárokom.

Ak chceš vlastný kalendár, najprv si vytvor predstavu jeho vzhľadu. Potom sa môžeme pustiť do výberu kreatívneho papiera, dekoratívnych techník a zaujímavých variácií vzorov a farieb. V prípade slabšej fantázie ti s konkrétnym návrhom samozrejme radi pomôžeme.

Naše produkty