kalendare

Foto kalendáre


fotokalendar stolovy 16x16cm

Stolový fotokalendár 16 x 16 cm

Na list vieme umiestniť 1 až 3 fotky. Grafiku posielame na kontrolu predom. Tento fotokalendár môžte mať ako týždňový, dvojtýždňový alebo plánovací kalendár.

Fotokalendár 16 x 16 cm
fotokalendar stolovy 21x14cm

Stolový fotokalendár 21 x 14 cm

Na list vieme umiestniť 1 až 3 fotky. Grafiku posielame na kontrolu predom. Tento fotokalendár môžte mať ako týždňový, dvojtýždňový alebo plánovací kalendár. Kalendár s fotkami.

Fotokalendár 21 x 14 cm
fotokalendar nastenny A3 a A4

Nástenný fotokalendár A3 alebo A4

Na list vieme umiestniť 1 až 3 fotky. Grafiku posielame na kontrolu predom. Tento nástenný fotokalendár ponúkame v 13 listovom prevedení, 12 mesiacov a titulka. Kalendár z fotiek.

Fotokalendár A3, A4
fotokalendar A6

Nástenný fotokalendár 16x16cm alebo A6

Na list vieme umiestniť 1 fotografiu. Grafiku posielame na kontrolu predom. Tento nástenný fotokalendár ponúkame v 13 listovom prevedení, 12 mesiacov a titulka. Foto kalendár pre vás.

Fotokalendár 16x16cm, A6

Ponuka fotokalendárov

Fotokalendáre

Každý zákazník môže mať iný vkus, no pri výbere kalendáru sa mnohí zhodnú nad voľbou foto kalendára. Práve ten prináša možnosť zaobstarať si elegantný doplnok, ktorý sa navyše stane užitočným pomocníkom do každej domácnosti.

Pri pohľade na pekný fotokalendár plný očarujúcich fotografií len ťažko odoláš jeho kúpe. Foto kalendáre sú totiž príťažlivé pre svoje umelecké spracovanie, ktorým sa líšia od klasických produktov. Séria atraktívnych fotiek skrášli aj tvoj kalendár, stačí si vybrať z našej ponuky.

Kalendár vyberaj podľa formátu
Ako sme už viackrát spomenuli, u nás sa môžeš tešiť na skutočne bohatú ponuku. Jej súčasť tvorí aj možnosť vybrať si z niekoľkých formátov. Pre dokonalé spracovanie atraktívnych foto kalendárov sa najlepšie hodia formáty A3 a A4. Momentálne letí aj netradičný štvorec alebo menší formát A6, ktorý sa dobre zladí v akomkoľvek priestore.

Foto kalendáre v rôznych prevedeniach
Keďže našim cieľom je ulahodiť každému, okrem pestrej ponuky formátov myslíme aj na rôzne dizajnové prevedenia. Vďaka využívaniu kvalitných kreatívnych papierov môžeme skúšať grafické techniky, čoho výsledkom sú originálne motívy v niekoľkých kolekciách. Vzhľadom na túto stratégiu si dokážeš vybrať ten pravý kalendár aj ty a my ti radi poradíme.