kalendare

Nástenné kalendáre

Pokiaľ má nový kalendár spĺňať svoju úlohu, potom musí ponúknuť viac ako len zoznam mien a časový harmonogram. Obzvlášť to platí pri nástenných produktoch, od ktorých očakávaš aj pôsobivý estetický dojem a podrobný prehľad.

Nástenné kalendáre ponúkame vo formáte

A4 12 listový
A3 12 listový a ako jeden list
16x16cm 12 listový

Dodanie kalendára z ponuky do 5 pracovných dní.
Dodanie vlastného kalendára do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Nástenné kalendáre

Nástenné kalendáre sú už roky najvyhľadávanejšími typmi týchto produktov. Nevyužívame ich len kvôli praktickej funkcii, ale aj ako dekoratívny dizajnový doplnok, ktorý má skrášliť stenu v danej miestnosti. Tam sa však nehodí hocijaký kalendár, takže príležitosť vybrať si niečo špeciálne určite privítaš.

Aktuálne je najväčší záujem o nástenné a foto kalendáre, takže za účelom splnenia tvojich predstáv sa týmto produktom venujeme tiež. Nástenné kalendáre si v našej ponuke získali dostatok priestoru a preto ich vyrábame až v 20 šablónach. Každá z nich prináša pestré a hravé motívy, takže teš sa na atraktívne diela plné pútavého dizajnu.

Dobrý a praktický kalendár musí mať aj správny formát, nech na stene ladí. Veľký produkt by zabral príliš veľa miesta a malý zas nevynikne. Práve preto volíme zlatú strednú cestu a ako základný formát ponúkame A3. Ten však môže byť aj menší, čo závisí od výberu kalendáru podľa času. Pre každý druh týždenného alebo mesačného kalendára totiž máme pripravený ešte jeden formát.