kalendare

Vreckový kalendár


vreckovy kalendar

Vyrábame vo formáte 9x5 cm alebo inom podľa zadania.
Minimálny odber 10 ks.

Kalendár nám nemusí visieť iba na stene alebo stáť na stolíku. Svoje miesto si môže získať aj inde, napríklad vo vrecku. Práve v ňom môžeš nosiť šikovného a praktického pomocníka, ktorého oceníš pri rôznych príležitostiach.

Rozmanitosť ponuky našich kalendárov je tak pestrá, že okrem tradičných produktov v nej nájdeme aj tie vreckové. Ide o štýlový sortiment s menšími rozmermi, ktorý je vhodný na bežné nosenie. Okrem toho ti prinesieme aj štýlový dizajn a prehľadný obsah, ktorý splní tvoje požiadavky.

Podobne ako iné vreckové tlačoviny, aj tento typ kalendárov plní najmä funkciu pohodlného prenosu. Cieľom je umožniť majiteľovi nosiť kalendár kdekoľvek bez toho, aby mu zaberal miesto. Vzhľadom na to je dôležitý výber formátu, od čoho bude závisieť praktická stránka a komfort pri nosení.

Pokiaľ čakáš, že vreckový kalendár od nás bude stručný , potom sa mýliš. Naše produkty ťa prekvapia pestrým obsahom doplneným elegantným vzhľadom z inovatívnych materiálov. Tešiť sa tak môžeš na pekný a praktický kalendár, ktorý ľahko schováš do vrecka a vytiahneš ho kedykoľvek budeš chcieť.

Naše produkty